samen maken we jouw buurt, huis en interieur

Scroll down

buurt

.

huis

.

interieur

.

FLEX zorgt samen met jou voor je nieuwe huis.

We maken de buurt, het huis en het interieur dat bij je past.

Jouw ideale habitat is de leefomgeving waarin je thuis bent.

Jouw habitat is een functioneel huis, een comfortabel interieur en een veilige buurt en jouw habitat is duurzaam en betaalbaar.

Dat is FLEX!

opdrachtgever

.

ontwerper

.

bouwer

.

FLEX is opdrachtgever, ontwerper en bouwer in één. We ontwerpen een habitat met jou in gedachten. FLEX organiseert de bouw anders. Dat scheelt in kosten en zo krijg jij meer voor je geld.

 

Wij maken een huis dat zich aanpast aan de veranderingen in je leven. Een huis dat je kunt indelen naar je eigen smaak:

 
 
  • Bijzondere architectuur

  • Elektrapunten op de plek die jij wilt

  • Overal vloerverwarming

  • Lage energierekening

  • Onderhoudsvriendelijk

  • Complete keuken met apparatuur

  • Luxe design badkamer

  • Diverse opties

meer informatie

Nieuwsbrief

Wil je op de hoogte blijven van onze projecten en ander nieuws?
Meld je dan aan voor onze nieuwsbrief.

Contact

FLEX / Flex-Home B.V.

Info@TheNextHabitat.nl

KvK 60478659

Btw 853928368.B01

FLEX Ede (postadres):

Bettekamp 11
6712 EG   Ede
0318 – 655 277

 

FLEX Westzaan:

J.J. Allanstraat 186/1

1551 RR   Westzaan

Vraag ons team

Jeroen Heiblom

Bouwmanager

Directeur

Jeroen@TheNextHabitat.nl

Erwin Spuybroek

Bouwmanager

Directeur

Erwin@TheNextHabitat.nl

Nourdin Alou

Architect

Directeur

Nourdin@TheNextHabitat.nl

Guus Schampers

Architect

Guus@TheNextHabitat.nl

Roland van der Wal

Projectleider

Roland@TheNextHabitat.nl

Please reload

 
  • Black Facebook Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black LinkedIn Icon
Copyright FLEX 2020
proclaimer