maak kennis met onze flexperts

Scroll down

wij stonden in 2011 aan de wieg...

Met hart en ziel werken we sinds 2011 aan het perfectioneren van FLEX (vh Flex-Home). Open, betrokken, enthousiast, gedegen en effectief. Dat willen we zijn voor jou.

Altijd op zoek naar het spanningsveld tussen realistische randvoorwaarden aan de ene kant, en het verleggen van grenzen aan de andere kant.

 

onze partners

Wij kiezen voor intensieve samenwerking met onderaannemers en leveranciers. Dat zijn de kennisdragers en innovatie-

 

specialisten in de bouw. Daardoor is iedere klant verzekerd van het beste resultaat.

 

SPA-WNP_zw
PietersBouwtechniek-nw_zw
BPi_logo_zw
Bruil-wit_zw
logo_dapan_zw
VandeVin_logo_zw
logo_kooy_zw
VanHoftenInstallatietechniek_zw
logo_wouters2_zw
knauf_logo_zw
bowall_zw
Hoeflake_zw
Cross Hardware_zw
 

meer informatie

Nieuwsbrief

Contact

FLEX B.V.

Info@TheNextHabitat.nl

KvK 60478659

Btw 853928368.B01

FLEX Ede (postadres):

Bettekamp 11
6712 EG   Ede
0318 – 655 277

 

FLEX Westzaan:

J.J. Allanstraat 186/1

1551 RR   Westzaan

Vraag ons team

Jeroen Heiblom

Bouwmanager

Directeur

Jeroen@TheNextHabitat.nl

Erwin Spuybroek

Bouwmanager

Directeur

Erwin@TheNextHabitat.nl

Nourdin Alou

Architect

Directeur

Nourdin@TheNextHabitat.nl

Guus Schampers

Architect

Guus@TheNextHabitat.nl

Roland van der Wal

Projectleider

Roland@TheNextHabitat.nl

Please reload

 
  • Black Facebook Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black LinkedIn Icon
Copyright FLEX 2020
proclaimer