projecten in vogelvlucht

Scroll down

Wil je je eigen buurt, huis en interieur samen met ons creëren? Kijk welke locaties wij in ontwikkeling hebben of draag er zelf een plek aan!

We hebben ook projecten die al zijn ontwikkeld. Daarin heb je nog steeds volop keuze om je woning en interieur aan te passen aan jouw wensen!

Bekijk de projecten die we hebben gerealiseerd.

Zit jouw habitat er niet bij maar heb je wel een suggestie voor een bouwlocatie? Laat het ons weten!

 

projecten in voorbereiding

I’m a paragraph. Double click me or click Edit Text to make it your own.

 

 

projecten in verkoop

 
 

gerealiseerde projecten

 

suggesties zijn welkom

Staat jouw habitat er niet bij maar heb je wel een suggestie?

Bel, mail of chat met ons en laat weten waar jij denkt dat we samen iets kunnen ontwikkelen.

meer informatie

Nieuwsbrief

Wil je op de hoogte blijven van onze projecten en ander nieuws? Meld je dan hieronder aan voor onze nieuwsbrief.

Contact

FLEX! B.V.

Info@TheNextHabitat.nl

KvK 

Vestiging oost (hoofdkantoor):
Bettekamp 11
6712 EG   Ede
0318 – 655 277

 

Vestiging west:

J.J. Allanstraat 186/1

1551 RR   Westzaan

Vraag ons team

Jeroen Heiblom

Bouwmanager

Directeur

Jeroen@TheNextHabitat.nl

Erwin Spuybroek

Bouwmanager

Directeur

Erwin@TheNextHabitat.nl

Nourdin Alou

Architect

Directeur

Nourdin@TheNextHabitat.nl

Guus Schampers

Architect

Guus@TheNextHabitat.nl

Kees van Hoek

Architect

Kees@TheNextHabitat.nl

Roland van der Wal

Projectleider

Roland@TheNextHabitat.nl

Please reload

 
  • Black Facebook Icon
  • Black Pinterest Icon
  • Black LinkedIn Icon
Copyright FLEX 2020
proclaimer